Kirsi Talo küün-lauda renoveerimine LEADER toetuse abil.

Kirsi Talol on heameel anda teada, et tänu Piiriveere Liider LEADER toetusele oleme alustanud oma küün-lauda renoveerimist 2018 aasta sügisest. Uus hoone on planeeritud avada kõigile 2019 hooaja külastajatele 30 mail 2019 aastal. Oleme siiralt tänulikud Piiriveere Liider ja PRIA usaldusele, sest ilma nende toetuseta ei oleks see võimalik. Meie edusamme projekti realiseerimisel võite jälgida meie Facebook kodulehelt. Uus hoone annab meile võimaluse majutada rohkem külastajaid, luues juurde voodikohti 10le inimesele. Lisaks saab hoone avara kaminasaali, kus pidada seminare ning üritusi ning vanas küüniosas avame suviti lakapeal, ehket värsketel kuivadel heintel ööbimise võimaluse.

Meie toetuse saamise lugu, saate sirvida alloleval lingil, loodame, et see on inspiratsiooniks kõigile toetuse taotlejatele.

https://www.piiriveere.ee/et/e

Kirsi Talo lugu

Kirsi Talo lugu on lihtne, Setomaalt saab korraks ära minna, aga mitte kunagi päriselt lahkuda. Varem või hiljem leiad oma tee siia tagasi, nii juhtus ka meiega.
 
See iidne ning audentne Setomaa talu on renoveeritud suurest austusest ning armastusest Setomaa kultuuri ning pärandi vastu. Siia on oodatud kõik toredad inimesed, kes soovivad kogeda Setomaa ehtsust, siinset kaunist loodust, kultuuri ning Setomaa kööki. Meie uksed on alati kõigile avatud ja soovime siiralt, et meie kodumajutuses saate alati tunda ennast justkui kodus.
 
Kirsi Talo külalistetoad on loodud suure pühendumisega ja loodame, et need pakuvad rõõmu kõigile külastajatele, nii väikestele kui suurtele. 
 
Saunasõpradele, aga on täitsa kohustuslik järgi proovida ehtsa suitsusauna leil ja kombed. See on midagi ehedat ja väärib nautimist.
 
Kirsi Talo pererahvas soovib teile toredat suve ja ootame teid külla!

HINNAKIRI

Majutusteenus: 25 eur per pax, sisaldab hommikusööki

 

Suitsusauna rent: 100 euri päev, sisaldab vihta, saunalinu ning pesemisvahendeid

 

Jalgratta rent: Kirsi talul on pakkuda 10 jalgratast, 5 eur ööpäev

 

Lõuna- ja õhtusöögid: Hind kokkuleppel, vastavalt inimeste arvule ning menüüle

 

Hetkel on Kirsi Talol pakkuda ööbimiseks 4 eraldi tuba ning üks aiamaja. Kokku voodikohtade arv 16. 

 

Telkimisvõimalus, hind kokkuleppel pererahvaga.